Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2015, 11:35   #11
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Uwaga!

Jeśli wśród ludzi, którzy się zgłosili, znajduje się ktoś kto nie grał w Mafię na forum - PROSZĘ PISAĆ !!

Pewna osoba, która właśnie nigdy nie grała, zadaje mi takie pytania, że gdyby ich nie zadała, po prostu zepsułaby grę (chwała jej, że pyta!) Dlatego bardzo proszę, by osoby, które nie rozumieją zasad gry, jest coś dla nich niejasne lub mają JAKIEKOLWIEK wątpliwości - spytali mnie o to. Może być na PW, nie musicie publicznie się uzewnętrzniać.
Ja nie gryzę, chętnie wyjaśnię! Gra jest naprawdę prosta, ja sama kiedyś zaczynałam (tak naprawdę, to tylko dwie partie forumowej mafii za mną, ale posiłkowałam się grą online Town of Salem - polecam jako podstawę, ale też proszę nie sugerować się metodami działań, ponieważ w tej grze ludzie wprost piszą o swojej frakcji i roli, a w forumowej mafii to jest ZAKAZANE).

Dodatkowo: Jeśli ktoś mi się sfoszy podczas gry, przestanie grać psując tym samym zabawę innym (ponieważ osłabia jedną z frakcji do której należy) lub bezczelnie zacznie pisać jaką ma rolę, kim gra, do jakiej frakcji należy - ma ode mnie solidnego kopa i bana na wszystkie sesje, w której widzi moją facjatę + negatywny punkt reputacji (tj. - 131 aktualnie ) i dodatkowo mam nadzieję, że współgracze również poczęstują czymś takim d:

Pamiętajcie: Jeśli grać, to do końca! Nie osłabiajmy żadnej z frakcji poprzez opuszczanie gry! Grasz słabo? NIC NIE SZKODZI!! Ważne, że trzymasz się zasad, wtedy ZAWSZE będziesz przydatną jednostką, wierz mi - ZAWSZE.

Na zakończenie sesji każdy dostaje ode mnie reputkę, za to, że był i potrafił się bawić zgodnie z zasadami




Brakuje minimum 4 osób.
Rekrutacja potrwa do momentu ich zebrania + 4dni (bo może zgłosi się więcej graczy i dojdą nowe role)
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 24-09-2015 o 13:25.
Nami jest offline