Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2007, 16:23   #32
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Dobra, próbuję post wysłać już chyba po raz piąty... wrrr...

Nie ważne.. Powiem to co zawsze, że będzie mi bardzo miło zobaczyć jak najliczniejszą rzeszę Lastinnowiczów na organizowanej przeze mnie i Bortasza imprezie. Ale nie jesteśmy w stanie załatwić wam transportu, więc proszę nie zaśmiecajcie tematu marudzeniem..

Dalej, to co wczoraj zakomunikował na SB Harv..
Nie odpisałam do żadnej z sesji w której mam zaleglości, bo musiałam zalatwić jedną sprawę odnośnie Konwentu. Efekt tego wczorajszego mojego załatwiania jest taki, że po raz pierwszy oficjalnie Konwent oraz nasze forum zostało rozreklamowane w Malborku. Oraz to, że:

!!Naszą imprezę uświetni występ zaprzyjaźnionej, wspaniałej, malborskiej grupy fireshowowej- Clamor, która to wczoraj obchodziła pierwszą rocznicę swojego powstania.!!

Jeszcze.. Chciałabym was prosić o zgłoszenie się do przygotowania oraz poprowadzenia prelekcji, gdyż na konwencie pojawią się także osoby, które w ogóle o istnieniu RPG dowiedziały się z rozmowy ze mną.. Także liczyłabym na was w kwestii przybliżenia im jakichś zagadnień z RPG związanymi. A i pewnie mogą wywiązać się z tych prelekcji ciekawe dyskusje. Proszę osoby chętne do poprowadzenia prelekcji o zgłaszanie się w temacie lub do mnie na : gg, PW, maila, czy w jaki kolwiek inny sposób.

Na razie tyle.

Pozdr
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 14-04-2007 o 16:25.
rudaad jest offline