Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2015, 16:23   #17
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post

Dodatkowo: Jeśli ktoś mi się sfoszy podczas gry, przestanie grać psując tym samym zabawę innym (ponieważ osłabia jedną z frakcji do której należy) lub bezczelnie zacznie pisać jaką ma rolę, kim gra, do jakiej frakcji należy - ma ode mnie solidnego kopa i bana na wszystkie sesje, w której widzi moją facjatę + negatywny punkt reputacji (tj. - 131 aktualnie ) i dodatkowo mam nadzieję, że współgracze również poczęstują czymś takim d:
Ło, ło .. Hold your horses, Nami.



Widzę, że się, mocno wkręciłaś i wiem, jak sfochowany gracz psuje Mafię. Ale serio straszenie graczy kiepsko wpływa na motywację. Życie zawsze jest ważniejsze niż zabawa na forum, a bywa nieprzewidziane.
Trzeba to uwzględnić i znaleźć plan awaryjny na taką sytuację, a nie nakręcać się w rekrutce.

Ja podziękuję i poszukam bardziej stonowanych MG.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline