Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2015, 16:33   #19
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Ło, ło .. Hold your horses, Nami.

Widzę, że się, mocno wkręciłaś i wiem, jak sfochowany gracz psuje Mafię. Ale serio straszenie graczy kiepsko wpływa na motywację. Życie zawsze jest ważniejsze niż zabawa na forum, a bywa nieprzewidziane.
Trzeba to uwzględnić i znaleźć plan awaryjny na taką sytuację, a nie nakręcać się w rekrutce.

Ja podziękuję i poszukam bardziej stonowanych MG.
Powodzenia (szczere, nie chamskie).

I ja wolę ostrzec od razu, a nie potem mieć garść ludzi niegrających, bo im się rola albo frakcja nie podoba. Pal licho ze mną, bo ja to tylko prowadzę, ale jest to BARDZO chamskie w stosunku do współgraczy.
Nie będę tego tolerować. Będę tępić.

Nie da się zrobić planu awaryjnego (jak to napisał Anonim). Da się co najwyżej znaleźć zastępstwo za siebie, to tyle. W pozostałych sytuacjach, można napisać do mnie i uprzedzić - ale o tym w pierwszym poście, kto chciał wiedzieć ten czytał.

Więc nie musisz grać, jeśli z góry zakładasz, że "może coś Ci wypaść" i olejesz grę Wolę pewnych graczy.


EDIT: I jeśli gadanie o swojej frakcji lub roli, to "nieprzewidywalny ciąg życia", to ja nie wiem co na to powiedzieć.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 27-09-2015 o 16:47.
Nami jest offline