Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2015, 22:49   #40
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
- Ludzie, na Ulryka Ludzie!- po twarzy szlachetki płynęły najprawdziwsze łzy wzruszenia. Po nocy wątpliwości nadszedł dzień radości. Czyżby sen był tylko nocną marą a nie wizją zesłaną przez Ulryka? W końcu chaos też nie spał. Ledwo wyrwali się z jego szponów. Skoro dobrzy bogowie mieli moc zsyłania snów to czemu nie mieliby tego robić ci źli. Przeklinał swą słaba wiarę.

- Słuchajcie, słuchajcie towarzysze! Proponuję aby osobą, którą pierwszą zobaczą był ja. Nie obraźcie się, ale Franz i Ragnar jesteście trochę nieokrzesani, natomiast Nathaniel może ich zakłopotać. Nieczęsto o ile w ogóle widzi się w tych stronach elfy, szczególnie na wsi. Uczono mnie przemawiać i argumentować, umiem rozmawiać z prostaczkami. Postaram się przygotować tych ludzi na nasz widok tak by nie chwycili za widły i siekiery. Jeśli zaś wynikną jakieś problemy tylko mi się oberwie. Zaczekajcie tu na mnie.

Szlachcic uśmiechnął się ostatni raz do towarzyszy po czym obrócił się i zaczął iść w kierunku źródła dźwięku.
 
Ulli jest offline