Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2015, 17:31   #32
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Kilka kart do mnie dotarło.
5ciu na pewno jest jednak czekam jeszcze na tych co się zadeklarowali lub pisali, że chcą ale doślą koncept później.
Dam wam (i sobie) czas do końca września tak by z nowym miesiącem zacząć zbieranie was do kupy.
Jesteście zbieraniną dziwadeł więc jak wspomniałem kiedyś tam, zrobię myk dwójek które przez kilka tur/postów, będą się błąkać z osobnymi mini questami i jak najdzie odpowiedni moment, spotkalibyście się gdzieś w czeluściach.
Oczywiście nie wiem jak pomysł wyjdzie, wszystko zależy od was i mojego przeinaczania "przyszłości".

Cierpliwości zatem bo werdykt będzie ogłoszony niedługo.
Mogę tylko zdradzić że są dwie historie które szczególnie mocno mi się podobają.
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.

Ostatnio edytowane przez Smirrnov : 28-09-2015 o 17:32. Powód: pieszczoszki
Smirrnov jest offline