Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2015, 17:53   #17
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lodowa Maska Zobacz post
Owszem. Mile widziany. Nawet bardzo, ponieważ już się obawiałem, że będę miał Team a'la Blade i samych Łowców w nim.

EDIT:

UWAGA! Ekwipunek, który od Was dostaje musi być dokładnie uzupełniony. Co przez to rozumiemy? Jesteście w podróży i mogą pojawić się różne sytuacje, w których muszę wiedzieć co macie przy sobie. Proszę sobie sprawę ekwipunku przemyśleć, bo będę rygorystycznie tego pilnował.

Mianowicie: Jeżeli ktoś nie ma zapisanego zapasowego ubrania z dokładnym rozpisaniem co się w nim znajduje, a np wpadnie do rzeki w straszny ziąb, to zwyczajnie nie będzie miał się w co przebrać. Tak samo jeśli ktoś chce gotować zupę nad ogniskiem, a nie ma garnka... I tak dalej.
O kurdę, to najgorsza część!
Nienawidzę uzupełniać Ekwipunku, nigdy nie wiem co tam pisać.

Za dużo napiszesz? Źle, Twój tobół Cię przygniótł, rzut k20 = 1 , umarłeś
Za mało? Nie masz zapasowych majtek pancernych, nadziałeś się na włócznię, jakimś cudem...

Myślałam nad Warhammerem, to napisałam tutaj, ale czuję, że jeszcze mnie będą przerastać sesje systemowe, odzwyczaiłam się :c
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline