Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2015, 20:38   #79
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mogę już w swoim poście napisać że jest ranek i opisać jak sie zbieram do szeryfa czy opisać jak siedzę w pokoju i czekam aż Brennan da się pociąć za swoje EMP? (oczywiście Gordon nie wie co się dzieje na dole, tak tylko piszę żeby dodać sytuacji nieco humoru )
- No do rana to się może jeszcze co nieco wydarzyć tu czy tam A zobaczymy kto z kim, o co i czy w ogóle będzie się ciął



Cytat:
Jeśli nie mogę opisywać już nawiązania do rana to pewnie zejdę na doł napić się jeszcze czegoś pod pretekstem że nie mogę spać.
- Oczywiście. I nie zapomnij przypadkowo ubrać się na tego nocnego drina jak na wojnę Bo przecież naturalne, że jak BG idzie w nocy na drina, kibla czy gdziekolwiek to wkłada płytówę, bierze dwuręcza, tarcze i miniguna... Każdy tak przeca robi...



Cytat:
nie wiem jak to się stało ale żyjemy :OOO Tina chyba zacznie się częściej modlić :v DD
- Ta, wiesz, to gangery niedobre i niegrzeczne jak zobaczyli, że nie da się oszukiwać w grze w chowanego to uciekli cieniasy jedne...
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline