Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2015, 23:10   #51
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Komtur moja postać jest prawdopodobnie tak sztampowa jak to tylko możliwe :P
T'skrang fechmistrz, co w tym odkrywczego? Na dobrą sprawę nic. Dopiero w trakcie gry wyjdzie co tej postaci tak naprawdę nadaje kolorów i życia. Także nie martw się tym, że teraz jest "jałowo" z czasem się rozkręci i rozbuduje

Swoją drogą... wiem że historię postaci opisywać będziemy w rozpoczęciu sesji, ale może wypadałoby jako tako przedstawić się (a właściwie bohatera) przed przejściem do meritum?
Jako pomysłodawca zacznę, jeśli chcecie podzielcie się również, ale nie zmuszam.

Ss'aris to jak wspomniałem T'skrang fechmistrz, choć bardziej pasowałoby określenie "szermierz-akrobata". Niezwykle żwawy osobnik, o ostrym zarówno mieczu jak i języku (mam nadzieję, że uda mi się to dobrze odegrać), jak każdy ze swej rasy lubi się popisywać i dobrze bawić. Jest też strasznym wygodnisiem i zamiast na koniu, czy dowolnym innym stworzeniu wierzchowym podróżuje na... latającym fotelu.
W walce Ssaris praktycznie nigdy nie stoi w miejscu. Biega, skacze i fika po placu boju we własnym, niezwykle chaotycznym stylu, któremu jednak nie sposób odmówić skuteczności.
 
Eleishar jest offline