Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2015, 05:20   #87
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fielus Zobacz post
To była dygresja o moim przypadku, Mag. Atamisu jest mężczyzną, wynika to z jego karty postaci. Poza tym, uchylę trochę tajemnicy, że chyba jest najsilniejszą osobą w załodze, tak mi się wydaje. No, może nie licząc Krezo.
Powaznie? a myślałem że mój Luke będzie wymiataczem w walce
chyba trzeba będzie to sprawdzić przy pierwszej możliwej okazji, mój bohater o młodzieńczym i narwanym temperamencie na pewno chętnie się sprawdzi w walce z powyższą dwójką - podajcie tylko czas i miejsce


@mr T
Aye,aye captain!

liczyłem na bosmana no ale skoro wolisz kobietę to się jakoś z tym pogodzę - z ciekawości tylko pytanie do Ciebie jak i do MG dlaczego taka preferencja? (z posta wyczytałem, że głównie chodzi o płeć i to mnie ciekawi)

no jeśli nie nawigator to może być Szantymenem bo umie grać na harmonijce
jak nie to może coś w trakcie wyjdzie


edit:
rozumiem, że niedługo ruszymy więc od razu informuję, że do końca tygodnia na LI jestem tylko w godzinach nocnych lub bardzo wczesno-rannych a poza tym na weekend mam wyjazd i dopiero możliwe że we wtorek będę miał czas


edit2:
aaaaaaaaaaaa i jescze ta nieszczęsna grupa krwi, nie mam pojęcia co wpisać więc nie będzie jakaś rzadka: 0RH-
 

Ostatnio edytowane przez Dnc : 30-09-2015 o 05:26.
Dnc jest offline