Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2015, 20:16   #103
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
W piątek zdechł mi komp, oddałam go więc znajomemu do naprawy. Niby zrobił co trzeba i w poniedz. miałam go znowu w domu... a tu pfffff... zaś problemy. Od wczoraj jednak jako tako działa. Sorry, nie miałam się jak odezwać, kafajek internetowych coraz mniej, a śmiećfona nie posiadam proszę o wybaczenie i zaprzestanie rozmyślania MG w sprawie jakiś macek czy cuś...

Jak co Sara chce się wydostać z mieszkania, ale "od tak" będzie to raczej trudne. Zacznie w końcu wołać więc o pomoc, a gdy ta nadejdzie, powie co w nocy przeżyły, pokaże i truposza w swoim mieszkaniu. Ogólnie również uważam, że kolejna noc w kamienicy może być katastrofalna, "cza by" poszukać innego lokum, najlepiej coś niemal jak jakiś bunkier? Ogólnie, tak jak Pipboy nawijał.

Sara zabierze się do roboty przy jakimś sprzątaniu/porządkowaniu pobojowiska czy innych takich gdziekolwiek/cokolwiek by mogła pomóc... może nawet większy obiad ugotować jak trzeba xPP
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline