Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2015, 11:42   #32
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
1. Anonim - Samuraj Jack
2. mrT - Al Bundy
3. Warlock - Thor
4. Pan Elf - Księżniczka Fiona
5. Gargamel - Darth Sidious
6. traveller - Ron "Ronald" "Król Ron" Weasley
7. Ardel - Bolesław III Krzywousty
8. Matemaru - Obieżyświat
9. Zombianna - Ojciec Tucker
10. wooku - Ignacy "Neo" Majonez

Tak się przedstawia końcowa lista graczy (żadne odkrycie :> ).

1. Jeśli ktoś jeszcze nie wie o co chodzi - PISAĆ! Nie bać się, że "boże jaka siara, nie piszę bo mnie weźmie za debila". Nie wezmę

2. Jest wiele niejasności co do miejsca w jakim jesteście. Otóż:
Chodzi o to, że w Fazie Dnia musicie wszyscy ze sobą rozmawiać. Więc - fabularka fabularką, ale nie róbcie mi cyrku, że ktoś się gdzieś skitrał i tylko podsłuchuje rozmowy Już pomijając fakt, że takie zachowanie jest podejrzane - bardzo. Na pewno zrozumiem, że "Neo" sobie np przez Skype'a gada, Księżniczka Fiona drze mordę z wiezy, ksiądz proboszcz łazi na klęczkach, bo pielgrzymka, a Al Bundy komentuje każdego, że chętnie wyminął by go samochodem, ale jest tak gruby, że nie starczy mu paliwa.
Ogólnie i na poważnie - obojętnie mi, co tam robicie. Macie zawsze mieć możliwość by gadać DO OGÓŁU i by owy ogół was słyszał, a wy jego Nie musi być to racjonalne, może się wydawać, że wszystkie wasze lokacje są w punkcie A. Dopiero w Fazie Nocy się rozchodzicie i tutaj już wchodzi jedynie opcja PW do mnie z waszą akcją, ponieważ ona musi być tajna
I wielka prośba - piszcie dużo rzeczy związanych z próbą wykrycia złoczyńców, gdyż to jest celem.

Miasto wygrywa jeśli wykryje i zlikwiduje wszystkich członków mafii.
Mafia wygrywa, jeśli wybije miastowych (ewentualnie, jeśli będą mieć na tyle przewagę liczebną, że gra się zakończy automatycznie, bo wiadomo, że dobrzy już nie mają szans na przegłosowanie linczu).

3. Sesja nie ruszy przed weekendem. Mam za dużo nauki, postaram się to ogarnąć w weekend.

4. Chcecie bym już teraz rozlosowała wam role (które są tajne i nie możecie ich zdradzać!) czy możecie poczekać do ostatniej chwili, gdy już wszystko będzie gotowe?

5. Jak sobie coś przypomnę to dam znać (boję się, że zapomnę o jakiejś zasadzie )
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline