Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2015, 12:04   #1
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Komentarze- "Nawałnica horrorów" ED I ed.

Witam wszystkich.

Kwestie organizacyjne:
Awatary wgrywacie sobie sami, szerokość 200 pikseli.
Resztę robicie jak chcecie. Ja będę dialogi pisał kursywą i zaczynał od "-" myślnika, myśli ujmował w cudzysłów lub tyldę, ale od was absolutnie tego nie wymagam. Jest jeden warunek, ma to być czytelne.

Są z nami gracze piszący długie dopracowane posty i ci którzy wolą kilkuzdaniowe wypowiedzi. Dla mnie jeden i drugi styl pisania jest jednakowo dobry. Dla tych którzy wolą długie posty założyłem doca. Tym którzy doca nie lubią będę nawet kilkanaście razy dziennie odpisywał na forum dając na bieżąco odpowiedzi (również w krótkich postach). Jednak gdy w docu będzie miała miejsce interakcja między postaciami także ci piszący krótko będą proszeni by tam zajrzeć.

W komentarzach proszę o opisanie swoich postaci, tego co reszta drużyny o was wie. Będzie to o tyle ważne, że w pierwszych postach w temacie sesyjnym będziecie proszeni o opisanie tego jak znaleźliście się w drużynie, za kogo się podajecie, kogo lubicie a kogo nie. Jakie macie znajomości i kontakty, jakie są wasze dotychczasowe dokonania. Będziecie mieli pełną możliwość kreowania postaci i wydarzeń. Ja w otwierającym poście poruszę kwestie waszej przeszłości bardzo ogólnikowo. Będziecie tylko ograniczeni tymi postami w komentarzach i poprzedzającymi w temacie sesyjnym. Proszę tylko bez złośliwości, np. wplątanie postaci innego gracza w romans homoseksualny, bo nie napisał jakiej jest orientacji, a jemu odgrywanie homoseksualisty nie leży.

To tyle, w razie wątpliwości pytajcie.
 
Ulli jest offline