Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2015, 10:42   #14
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
jakeiś info szczegółowe o umiejętnościach bitewnych naszej załogi czy to moze niespodzianka i się wszystko okaże podczas walki?

poza tym to długo się znają nasi bohaterowie?
Temu również może służyć wasza "wolna" kolejka. Ponieważ "lud przemówił" w rekrutacji i stwierdziliście, że wolicie zacząć od razu zebrani, bez scen z rekrutacją przez kapitana Culliforda, tak rzuciłem was w początkowym poście. Bez krempacji możecie opisać, jak wyglądała wasza rekrutacja w waszym poście - nie ma problemu, a i mr T się chyba nie obrazi, jeśli jego postać wystąpi w waszych szybkich retrosach.
Nie mówię, że wszyscy mieliście poznać się dopiero niedawno, w ostatnim porcie (co było na prawdę nie dawno, zapewniam).
Możecie też w obrębie narracji wspomnieć, że jakąś waszą sztuczkę załoga już widziała. Wszystko zależy od tego, ile chcecie ujawnić
Ja jestem tylko szczęściem korsarza, nie mogę decydować za was.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline