Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2015, 15:17   #1
Rycerz Legionu
 
Reputacja: 1 Rycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodze
[Autorski, strategia] Koło czasu - Powstanie Nowych Cywilizacji

Witam wszystkich serdecznie mam nadzieję że będzie nam się mile razem grało i będziecie czerpać satysfakcję z tej sesji. Jeśli będziecie mieli jakieś pomysły co do ulepszenia rozgrywki, to piszcie je tutaj albo do mnie na pw. Póki co przywitajcie się ze sobą i może króciutko przedstawcie swoją cywilizację jakimś niewielkim opowiadaniem, kilkoma zdaniami które ją określają, jakimś okrzykiem...cokolwiek co przyjdzie wam na myśl a pozwoli innym wyobrazić sobie jak wygląda wasza cywilizacja, powinno być dobre.

Tutaj 2 zasady które przychodzą mi do głowy:

1. Nie obrażamy się wzajemnie. Chodzi tutaj o to, że często w strategiach występuje sporo emocji, szczególnie podczas wojen. Nie chciałbym żebyście również toczyli wojny poza grą, jeśli wiecie co mam na myśli

2. Nie uprzykrzamy specjalnie gry innym graczom. Chodzi o to, żeby nie łączyć wspólnie sił bez powodu, przeciwko jakiemuś graczowi aby zniszczyć jego frakcję, tylko dlatego że za nim nie przepadacie. Jeśli to zrobicie, postaram się was ukarać.

Linki do waszych dokumentów wyślę wam niedługo
 
Rycerz Legionu jest offline