Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2015, 22:07   #44
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Jako noob wcisnę słówko (albo więcej)

Nie znam mechaniki. O klanach wiem mało. Jeśli miałby mieć miejsce ten system z mentorem i sługą, to zbierzcie dobrych mentorów. Potem zbierzcie noobów takich jak ja w rekrutce. Zrobimy sobie mechanicznie (z drobną pomocą) karty ludzi. I wtedy mentorzy, którzy będą mieć jakiś SWÓJ wybrany klan wybiorą sobie kandydatów do przemiany. Jeżeli przyjmiemy, że nowy gracz się uczy, to czemu miałby mieć wpływ na klan jakim gra? Chyba lepiej, żeby w świat gry wprowadził go ktoś otrzaskany nie tylko z mechaniką, ale i z wewnętrzną sytuacją swojego ulubionego klanu. Teraz nie mam pojęcia jak zachowują się Tremere, czy inne klany, to czemu miałbym narzucić komuś kto miałby być moim mentorem, że gramy tym klanem. Co jeśli ta osoba ich nie lubi? Albo nigdy nie grała i ma wykrzywiony pogląd na ten klan? Wtedy ja nauczę się gry w tym klanie z niekoniecznie dobrymi przyzwyczajeniami. Dlatego choć najbardziej nie chciałbym grać jako Nosferatu to i tak zagrałbym wybrany przez mentora, który w tym klanie czuje się najlepiej.

Owszem można się z moją wizją nie zgodzić, tym bardziej, że większość wybrała kindergarten, czyli jakieś tam małe doświadczenie ma. Ale jeśli faktycznie miałaby to być sesja dla początkujących to przemyślcie zaproponowane przeze mnie rozwiązanie.
Wybrałam Kindergarden i nie mam żadnego pojęcia :>

No i popieram, bo fajny pomysł <3
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline