Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2015, 22:17   #305
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ostatnim razem tak mało czasu miałem w zeszłym roku, a dokładniej 11 miesięcy temu i muszę zrobić przerwę od LI do połowy października.

Niemniej decyzja zapadła już wcześniej, zaś ja nie chciałem tego pisać jednym słowem.

Rozumiem już dlaczego jest tak mało sesji sandboxowych. Ponieważ niemal skazane są na porażkę. Te sesje są jak życie. Jak drugie życie. Jeśli sami nie zawalczycie o swoje, to nic samo się nie stanie.
Po pierwsze nie każdy to czuje. Po drugie nie każdy ma na to czas, a to bardzo ważne.

Bez czucia tego klimatu i bez odpowiedniej dozy aktywności sesja finalnie musi upaść. Stało się tak w Incepcji i stało się tak tutaj.

Kończymy Suicide Squad. Dzięki za poświęcony czas i wspólną zabawę. Dzięki za to, że uzmysłowiłem sobie, iż nie każdy może bawić się w sandboxie tak dobrze jak ja.

Dzięki i do zobaczenia w innych sesjach
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline