Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2015, 22:26   #207
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Pani i panowie, muszę zrobić sobie przerwę do połowy października. Mam na tyle mało czasu obecnie, że nie zdążyłem nawet tego ogłosić zawczasu.

Także wracamy w połowie października po to, żeby dokończyć. Niewiele nam już zostało. Prognozowałem zakończenie już jakiś czas temu, ale wolno nam idzie.
Niemniej nie zmienia to faktu, że kończymy walkę i czeka nas dokładnie jedna scena finałowa. Po niej kończymy Część II sesji.

Także odpocznijcie i wypatrujcie mnie piętnastego dnia nocą, o zmierzchu patrzcie na wschód
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline