Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2015, 22:55   #104
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
A więc mam kilka spraw do poruszenia.
Pierwsza to ta... że dziś postu nie będzie. Sorry
Powodem tego jest fakt, że miałem drobny wypadek. Nic poważnego, ale przez cały dzień nie byłem w stanie używać lewej dłoni, a pisanie tekstu długiego jedną dłonią to jednak powolna robota. Tak więc straciłem jeden dzień.

Inna sprawa to taka że tego typu klimaty nie są moją specjalnością. Dużo lepiej czuję się prowadząc światy fantasy i mniej realne . Tyle że nie lubię utykać w jednej szufladce i być więźniem jednego uniwersum, stąd różne bardziej lub mniej udane sesje. Stąd też nieco powolne pisanie i posty... cóż... Już zwrócono mi uwagę na ich jakość.

Nie ma co ukrywać. Mam za sobą tylko jeden horror, w miarę udany ale na całkowicie innych zasadach straszenia i parę nieudanych sesji postapo, więc... jeśli macie jakieś uwagi, sugestie, porady, skargi, zażalenia... nie wahajcie się ich wyłuszczać w komentarzach lub na PW. Kto wie... może niektóre pomogą mi polepszyć warsztat . Tak czy siak nadal ambitnie spróbuję wstawić posta jutro wieczorem i z góry przepraszam za opóźnienia.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline