Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2015, 00:10   #15
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Ron zastanowił się nad słowami księżniczki, ale większe wrażenie od mrocznej postaci sprawiła na nim sama Fiona.

-Tak.. tak.. masz rację piękna. Ten facet o poniszczonej twarzy i ciemny płaszczu wygląda być może trochę podejrzanie. Przypomina mi... No ten no... Sami Wiecie Kogo. Mam to na końcu języka - zaczął pstrykać palcami nie mogąc sobie przypomnieć.

-A tak poza tym to jestem Ron księżniczko, ale niektórzy mówią na mnie "Król Ron", a jeszcze inni nazywają "Księciem Ćwierćkrwi".

Jego śmiech z własnego żartu zabrzmiał jak pijana orkiestra kiedy jego usta wciąż miały kształt tuby. Słaby bajer na dziewczyny, ale co zrobić? Taki mamy klimat. Zaraz potem walnęly pioruny a jemu samemu odjęło mowę.

-Ale czad... - wyjąkął tylko.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline