Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2015, 22:01   #106
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
MG robi co może, ale zapędzać do interakcji postaci nie ma jak... Zebrania wypaliły średnio niestety.
Poza tym... gracze nie są zmuszeni do reagowania tylko na to co MG im wrzuci w posta. Możecie wykazać własną inicjatywę, co przypomina mi że Tara miała sobie poważnie pogadać z Sarą
Zdąży przed wyjazdem .

Z innej beczki, nie wiem jak to miało wyglądać w waszych wizjach. Ale ja przyjąłem taki scenariusz. Ekipa jedzie w trzy samochody, dojeżdżają do knajpki Hobbsa... zabierają fanty i Alistair przesiada się za kierownicę vana Hobbsa i wraz z Tarą i Aiką zawożą towar z powrotem do domu, a Charlie i Karl jadą razem na ratowanie rodzin. Ew. Tara i z Aiko mogą spróbować dotrzeć do Latynosów. Co do samej sytuacji, to zakładam że postacie mają krótkofalówki więc mogą koordynować działania. I da się zajechać na zaplecze knajpki Hobbsa bez zwracania uwagi psycholi... prawdopodobnie kosztem życia ludzi uwięzionych w knajpce Menga

A co do terminu... niech będzie 12 X.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline