Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2015, 21:58   #104
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
i ubrał. Ciuchy były już czyste, leżały przygotowane i wyprane. Gordon odział
- Jak leżały tonadal mokre i brudne albo nie leżały bo już je zabrano do prania. Jest po nocy i rano i to te rano w które można zostawić coś doprania i wówczas jest szansa, że na wieczór będą wyprane i raczej suche, na następne rano na pewno suche. Jak to za długo zdaniem Gordona to nie musi zostawiać do prania wówczas dalej ma mokre i brudne. Aha, nie macie co liczyć, że z wyrawy na bagna wrócicie w suchych i czystych rzeczach.


Cytat:
Stwierdził że weźmie wszystko.
- Wszystko tak dosłownie? Łącznie z plecakiem i zestawem startowym? Wówczas pewnie by było coś ok 25 - 30 kg lekką ręką.



Cytat:
U mnie w docku z postacią znajdziesz rozpiskę przychodów i rozchodów gambli, jeśli cokolwiek Ci to pomoże.
- Ok, popaczam na to.




Cytat:
Co do tego testu Morale, ja rozumiem krótki dystans, zwarcie, ostrzeliwanie się za osłon i okopów, walka wręcz, broń biała.

Ale na dystansie powyżej 200 m? Proszę Cię, nawet chyba twórcy Ołowiu z tego zrezygnowali. Niby jak mieliby np. zdawać przeciwstawne testy Morale cel snajpera i sam snajper? Skoro bardzo często cel, nawet nie wie, że jest celem?

Weź to chłopie na logikę?
- Biorę na logikę. I wychodzi mi, że świadomość wejścia w walkę i jej konsekwencje są dość zauważalnie stresujące na tyle by kulnąć kostulami na Morale. I nie wykonuje się testu przeciwstawnego tylko każdy za siebie. Zda albo nie. A dwóch polujących na siebie snajperów ma taką samą sytuację jak dwóch rewolwerowców czy nożowników. W przypadku snajpera i jego niesnajperskiego celu rzuca się na Morale w chwili pierwszego strzału czyli właśnie zaczęcia walki i segmentów. Bo póki celuje czy obserwuje jeszcze walki nie ma o ile nie dołącza się w jakąś. I dlatego wejście w walkę to test Morale.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline