Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2015, 18:00   #28
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
Witam ponownie .

Jak niektórzy zapewne zauważyli, MG wróciła. W związku z tym wysyłam owe zapytanie: ile osób miałoby ochotę na dokończenie przygody? Nie oczekuję pełnego składu, tak gwoli ścisłości. Minimalnie dwie osoby, które miałyby ochotę na luźne pisanie przez kolejny miesiąc, może ciut więcej, gdyż niewiele już pozostało do napisania w prologu. Wszak winien on być krótki acz treśliwy .

Rozumiem że decyzja odnośnie dalszego udziału dla niektórych będzie dość ryzykowna z oczywistego względu. Nie zamierzam żywić urazy do osób które zrezygnują. Nie będzie także rekrutacji dodatkowej gdyż nie widzę sensu rozpoczynania takowej. Co do losów sesji... Nie zdecydowałam jeszcze czy odważę się na rozpoczęcie rozdziału pierwszego mimo iż szkielet takowej sesji jest rozpisany. Wszystko zależeć bedzie od decyzji graczy i... no cóż, mojej dostępności, która ma swoje wzloty i upadki.

Na odpowiedzi poczekam do końca tygodnia. W międzyczasie będę dostępna na doc'u gdyby chętni chcieli zacząć pisać wcześniej.

Pozdrawiam.
G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline