Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2015, 19:06   #30
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Mam szczere pytanie - damy radę dokończyć prolog nim kolejny raz znikniesz nie zostawiając nam nawet cienia informacji o co chodzi? Rozumiem, są różne sytuacje, życie momentami układa się tak po kiju, że człowiek nie ma ochoty i czasu siadać do forumowej pisaniny, jednak nawet krótka informacja o dłuższym przestoju/zawieszeniu wygląda lepiej niźli głucha cisza, bo gracz nie czuje się olany, kolokwialnie rzecz ujmując.

Chcę wiedzieć na czym stoję. Twoja sesja bardzo mi się podobała swego czasu i z chęcią rozegrałabym ją do końca. Gdyby było inaczej olałabym temat, a tak się pytam, czy w razie czego możemy liczyć chociaż na informację że sesja się zawiesza? Jeżeli tak, masz moje grabki i wiaderko w swojej piaskownicy
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline