Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2015, 00:15   #106
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
No to ubrał oczywiście brudne ciuchy. Skoro i tak wróci znowu cały ubabrany... zostawi rzeczy do prania jak wrócą.
- Ma zestaw startowy i zapasowe ubrania z niego. Czyste i suche. Ale to nie jest niewyczerpalny zapas. A jak wrócą to grzyb wie kiedy ale laska znowu przyjdzie zebrać rzeczy do prania rano i zostawić uprane więc znowu wróci się do punktu tego co teraz.

- No ale dalej widze nie poprawiony masz ten kawałek z praniem...


Cytat:
Napiszesz mi kary do obciążenia za max tego co napisałem że biorę z sobą? (tzn. z granatnikiem)?
- Policzyłem Ci w doc. Ogólnie w wersji na bomby i karabin masz 11.5 kg więc mod -1. Jak doliczyć do tego granatnik z zapasowym ammo to 19 kg czyli -2.


@Lemi

- Interakcja jest a właściwie już poszła w poście Merill'a do Twojej hirołsówy. Jak Ci jakoś nie przychodzą komenty na maila czy co to daj jakoś znać to się pomyśli co z tym zrobić. Bo tak brak reakcji na akcję do danego BG czasem naprawdę może zastopować dany fragment.


Łosiowe koszta


- Dobra podliczyłem wasze hirołsowe wydatki w najlepszej knajpie w mieście.


@David i Gordon (liczę razem, podzielcie się jak chcecie)

- Pokój = 16 g
- Kąpiel zimna = 10 g
- Wyżywienie dobowe x1 = 30 g
- Whisky Jacka x1 = 4 g
- Pranie = 5 g / 1 os

Razem = 60 g bez prania, 70 g z praniem za dwóch. (60 fajek = 15 małe ammo = 8 duże ammo)


@Lynx

- Pokój = 16 g
- Kąpiel zimna = 10 g
- Wyżwywienie dobowe = 30 g
- Whisky Jacka x2 = 8 g
- Pranie = 5 g

Razem = 69 g (69 fajek = 17 małych ammo = 9 dużych ammo)


@Szuter

- Pokój = 16 g
- Kapiel ciepła = 20 g
- Wyżywienie dobowe = 30 g
- Whisky Jacka x1 = 4
- Pranie = 5 g

Razem = 75 g (75 fajek = 19 małych ammo = 10 dużych ammo)


- No tak wygląda dotychczasowy kosztorys. Część już mnie siem porozliczała ale robię tę oficjalną notkę by nie było, że coś, ktoś pominięty został czy cóś
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline