Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2015, 15:12   #123
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
To czas na mnie

Przede wszystkim doceniam MG za doprowadzenie sesji do końca. Tym samym trafia ona na moją, krótką niestety listę sesji, które nie zostały porzucone przez niesolidnego prowadzącego/graczy - brawo! Tak - wiem, że nie była długa, ale zdarzyło mi się parokrotnie na LI, że niedoszły MG nawet rekrutacji nie doprowadził do końca... Widać są MG i są taborety

Kolejna rzecz to klimat/fabuła. Przyznam, że był to mój debiut w horrorze i nie do końca wiedziałem, czego się spodziewać. Dalej nie jestem pewien, czy to właśnie moje klimaty (zarówno horror jak i uniwersum, w którym fruwa Gehenna), ale parokrotnie prowadzący zdołał mnie zaskoczyć, co mogę uznać wyłącznie za pozytyw. Dorzucając do tego staranność przygotowania postów i klimatyczne wstawki budujące atmosferę (i fabułę, jak okazało się na końcu) - wyszło całkiem fajnie.

Co do graczy/kreowanych postaci - właściwie można powiedzieć tylko tyle, że to banda świrów i psychopatów Tak naprawdę mimo moich obaw, że banda indywidualistów nie będzie potrafiła współpracować w żaden sposób okazało się, że MG wcale to nie przeszkadzało, a nawet współgrało z fabułą. Każdy zaprezentował wyrazistą postać i tylko można żałować, że ekipa nie mogła pograć dłużej.

Mam w sumie tylko jedną małą uwagę do wszystkich, którzy założyli, że Spock jest/był szaleńcem, mordercą i degeneratem. Tak naprawdę świrowanie (które nawiasem mówiąc nie wyszło mi tak dobrze, jak chciałem) było wyłącznie pozą, a patrząc na dokonania (i elementy historii ujawnione w czasie sesji) innych postaci, to Spock w tym towarzystwie mógłby dostać pokojową nagrodę Nobla i dorabiać po godzinach jako przedszkolanka Z tego co wiem nigdzie nie pojawiło się stwierdzenie (moje lub MG), że Spock jest psychopatą z dużą ilością ofiar na sumieniu. Wiem, że pobyt na Gehennie wskazywał na przeszłość kryminalną, ale przestępstwa bywają różne - przecież złodziej, diler, czy jeżdżący autem po pijaku też trafia za kraty, right?
Z drugiej strony błędna ocena mojego BG świadczy o tym, że kamuflaż okazał się świetny - czuję się doceniony

Dobra - na koniec chciałbym po prostu podziękować wszystkim za grę.

Pozdrawiam!

PS.: EMGu, a zdradzisz co byłoby, gdyby Spock został w tej dziwnej maszynowni? Zeżarłoby go coś, czy znalazłby samego siebie z macką Oculusa w d...?
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline