Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2015, 09:52   #113
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dziękuję bardzo za życzenia i wyrozumiałość jak widać w podpisie i mojej wznowionej aktywności na LI jest już nieco lepiej

Mam pomysł na fajny post który postaram się dzisiaj wrzucić chcę wykorzystać niektóre pomysły i sytuacje z sesji Kołyska Umarłych a dokładniej polecić półsferową jaskinie którą postaci tam zdobyłby zamienić w porządną Karczmę prowadzoną przez zelfionego Dugera Druida

Edycja Jest obiecany post, postać moja trochę mhroczna się zrobiła z jej podstępami a że mnie trochę nie było to spróbowałem napisać trochę dłuższy bardziej klimatyczny pościk

Jeżeli Kass wyrazi zainteresowanie to Bril załatwi mu wejście do ekskluzywnej karczmy miałem dać od razu ale już nie miałem siły dopisać :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 09-10-2015 o 10:04.
Brilchan jest offline