Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2015, 21:35   #53
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Hmm. Ciężka sprawa bo zmarły miał 86 lat To Twój bohater musiałby mieć ... kurde, ciężko policzyć. No i z Indochin do Marsylii nie dotrze w 2 dni, nie ma szans. Gdzieś tak w kilkanaście dni minimum.
- No co do wieku to wiesz, w pewnym wieku te 10 czy 15 lat różnicy to drobiazg Mógłby być po prostu starszy ale nie niedołężny czy co. Tak mi się chyba zdaje. Powiedzmy orientacyjnie około 70-tki.

- A Indochiny... Właściwie miał to być pretekst do znania się ze zmarłym tam w tych Indochinach. Właściwie na stare lata mógłby wrócić do Francji to wówczas już by było bliżej.

- Z taką rekalibracją by było zjadliwe? Ogólnie chodzi mi o starszego pana znającego się z dawnych czasów ze zmarłym będących z nim w przyjacielskich stosunkach i po jego powrocie do Francji/z Indochin utrzymujący korespondecję.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline