Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2015, 12:31   #118
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał merill Zobacz post
Panie, a pedeki gdzie?
O świcie następnego dnia, razem z odnowionymi PS'ami.

Myślę też, że jeśli jakaś postać podejmie również jakieś działanie w nocy (gdzieś przedtem pisałem z czym to się wiąże), to dzienny limit otrzymanych PD'ków dla tej osoby wzrośnie do 110. Ot, taka zachęta dla ryzykantów

BTW. zapomniałbym. Krieg znalazł w tym sklepie worek z ciuchami, który porzucił. Tylko, że materiał nasiąknął mocno krwią i ciężko go sprać. Potem ogarnę do ilu zk cena spadła. :>

EDIT.
Zaktualizowałem dokument z poszlakami, a więc teraz łatwiej będziecie mogli wyciągać wnioski i je łączyć ze sobą. Do listy poszlak zawsze możecie dopisać cokolwiek, co uważacie za istotne, a o czym zapomniałem lub nie zwróciłem na to uwagi.
Zaktualizowałem też listę tropów.

Nad materiałami pracuje.

Mam nadzieję, że przebrniecie przez naradę, bez dodatkowej zachęty z mojej strony.

EDIT 2.
Dokładne przeniesienie mechaniki śledztw na PBF najwyraźniej się niezbyt spisuje dlatego nastąpi kilka zmian:
- O wszystkich wnioskach i odkryciach możecie rozpisywać się w komentarzach i na docu (tak jak zrobił to Gobl1n). Narady docowe to chyba mega chybiony pomysł z mojej strony.
- Większa ilość działań. Możecie prowadzić aż 3 działania dziennie + 1 dodatkowe nocne. W ten sposób będę mógł w miarę indywidualnie prowadzić akcje i w razie gdyby akcja jednej osoby przedłużała się, ta która już skończyła będzie mogła działać dalej bez konieczności czekania.
- Teraz nawet w fazie dnia możecie liczyć na jakieś spotkanie/wydarzenie losowe, chodząc po mieście.
- Dzienny limit PD na dzień pewnie się zwiększy.

Mam nadzieje, że wybaczycie mi moje nieogarnięcie i ciągłe zmiany.

Na docu dla ekipy w karczmie uruchomiłem pewien "event", z którym czekałem na koniec dyskusji. Mam nadzieje, że trochę akcji zachęci was do działania. :P
 
Hazard jest offline