Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2015, 14:56   #126
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Psionik


- Wrzucaj co masz w doc. Jak nie dasz rady ja to wrzucę do swojego posta w części dla Szutera. Wówczas bym traktował, że Szuter zgadza się wziąć udział w wyprawie Szczoty i wtedy pewnie następną turę byłby już w drodze raczej.



@Bagienna wyprawa

- No panowie jest was czterech i chciałbym by choć jeden z was wrzucił to co jest w doc. Zwłaszcza, że to gotowy post właściwie. Jak mi nikt nie powrzuca do mojego odpisu to ja to wrzucę w swoim poście.

- Do tego chciałbym usłyszeć jakąś deklaracje co do planów. Bo Noto się pytał o karę za zmęczenie i jej usunięcie, ja mówię, że postój ale nie mam na razie konkretnej deklaracji czy czekacie czy nie. No i co dalej planujecie robić z tą stodołą, sladami robota itd. Bo na tą chwilę akcja jest zawieszona, że się zatrzymujecie po wylookaniu farmy i tyle.


@Sun i Oka

- U was podobnie. Macie w sumie gotowy post w doc. Wystarczy wrzucić na forum. Ostatnia część jest pisana przeze mnie a chciałbym wiedzieć co wasze hirołsówy planują zrobić w takiej sytuacji. Mogę wrzucić jak i chłopakom ten kawałek w swój post jeśli nie dacie rady wkleić ale nadal chciałbym wiedzieć co robicie na tą okoliczność.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline