Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2015, 21:07   #60
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Nami - i owszem, sesje ostatnia, jaka mam na LI przygotowaną - co nie oznacza, że ostatnia, jaką poprowadzę

Może się okazać, że pojawi się w mojej głowie kolejny pomysł, kolejna opowieść którą będę chciał się z Wami podzielić i z Wami współtworzyć. Na pewno będzie to coś w świecie ojej powieści "Upadek", która dzięki LI-czom i moim przyjaciołom, jak też dzięki nieznanym mi ludziom doczeka się druku.

Więc mój koniec na LI nastąpi wtedy, kiedy skończy się LI lub ja nie wcześniej.

Prowadzę RPG od ponad 25 lat. I nie sądzę, by to się zmieniło

A teraz - oficjalnie - zamykam rekrutację. Można ją przenieść do archiwum.

Z 13 KP od

1. Anonim
2. Fyrskar
3. Pan Elf
4. Lucifer oO
5. Mag
6. Ryo
7. Tom Atos
8. Cattus
9. Zombianna
10. GreK
11. Felidae
12. Pipboy79
13. Kanna

Wybiorę 5. W panelu sesji, w dziele horrory, pojawi się uzupełnienie (najpewniej jutro). Osoby, które zobaczą swoich bohaterów w pierwszym, uzupełnionym poście - wezmę udział w sesji.

Reszcie, już teraz, serdecznie dziękuje za poświęcony czas i starania. Zaczynam czytać Wasze KP i zapewne czeka mnie dzisiaj kawał dobrej lektury.

Pozdrawiam
 
Armiel jest offline