Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2015, 21:42   #130
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wrzuciłem to co było z wyprawy na bagna. Na końcu jest deklaracja, ale tylko moja, żeby nie było, że decyduję za wszystkich. Jakbym tego nie wrzucił teraz, to później bym nie dał rady.
- Wyszło ok.



Cytat:
noto tylko spytał, tak żeby na przyszłość wiedzieć
- Mhm... Ale póki Noto nie wyjaśnił i nie dookreślił to ino sam wiedział, że pytał się tak na przyszłość a nie jako deklarację czy cóś tak na teraz



Cytat:
pip wysłałam ci pw, ja sama nie dam rady odpisać w tej kolejce
- Popaczałem, podumałem, popisałem



Cytat:
możemy tak zrobić jak zaproponowałeś, że wrzucę to co napisałyśmy bez ostatniej twojej wypowiedzi, c byś wrzucił ją w swoim poście i tyle
- Hmm... Ale ja właściwie to proponowałem by wrzucić to CAŁE co jest naprodukowane w doc + deklaracją chociaż w komentach czy gdzie co robicie dalej No tak urwana końcókwa właściwie nie daje mi pola do popopisu i odpisu bo właściwie musiałbym przekleić swój ostatni kawałek i znów czekać na to co wasze hirołsówy zrobią dalej. Czyli to co jest w tej chwili w doc. Rozciągnięcie tego na następną turę nie zmienia nic bo dalej jesteśmy w tym samym punkcie.

- Więc jak Ci popisałem w pw to chciałbym jakąś deklarację i decyzję w tej sprawie co robią Wasze hirołsówy w tej sytuacji. No macie pole do popisu i dlamnie sytuacji do beznadziejnej w tej chwili bardzo daleko. Ale jak oddacie inicjatywę przeciwnikowi i zostaniecie berne to raczej niezbyt będzie sprzyjać Waszym hirołsówom. To Gracze sami zabijają swoje postacie i sami je utrzymują przy życiu

- Macie do pogadania czy cos chcecie wiedzieć ode mnie czy coś od reszty Graczy to tu nawijajcie czy w doc czy cóś no ale ja pewnie tak czy siak jutro pewnie siąde do posta i akcja pójdzie dalej. U waszych hirołsów również.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline