Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2007, 19:46   #88
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
czy mi się zdaje czy powoli wszyscy usypiają? XD [łącznie ze mną - gah, doprawdy- coraz częściej odnoszę wrażenie, że jeśli nie dasz drużynie przewodnika w postaci BNa który będzie wiecznie mówił WPROST co gracze mają zrobic, jak to zrobic, gdzie i kiedy, to gracze będą stali lub szli bez celu przed siebie "bo muszą", ignorując wszelkie podrzucane im miejsca "niezbadane", powtarzając stale "nic się nie dzieje" Halo??? czy znajdzie się chociaż jedna drużyna w internecie, która udowodni mi, że sie mylę??? XD Która sama na widok hubki, krzesiwa i drewna pomyśli: z tego będzie ognisko!, zamiast czekac na BNa który przyjdzie i powie; zbierzcie chrust w stosik i podpalcie go... (a i tak na pewno ktoś spyta: po co?, albo poczeka aż BN sam to zrobi...XD)

Szło nam naprawdę nieźle, mieliście genialne pomysły i zapał!

MG to tylko połowa gry, druga połowa to gracze. Mawia się, że nawet jeśli MG zawali przygodę, to dobrzy gracze potrafią postawic ją na nogi.

Obudźcie mnie, bo naprawdę już tu z poduszką pod głową siedzę, czasem tylko rozbudza mnie jakiś błyskotliwy text czy pomysł Vriessa, niekonwencjalne, urocze pomysły Thomasa (widac że się stara i bardzo mnie to cieszy, to z czapką kapitańską i syreną np!, demoniczne knowania Astarotha czy okrzyki energicznego gnoma XD

W co i jak chcecie grac? pomysły, sugestie na gg, w każdej chwili czekam!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 15-04-2007 o 19:49.
Almena jest offline