Wątek: Niewiadomoco
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2015, 17:26   #7
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
dzemeu - to wszystko wydaje mi się trochę za bardzo awangardowe i indie. W sumie ten głos na tak (jedyny) jak do tej to masz ode mnie, ale dopiero później przeczytałem ile to czasu miałoby zająć. Właściwie "od kiedy" to mi niby pasuje, ale nie wiem czy aż tak mi się to spodoba. Z rozpiski punktami jak będziemy tworzyć świat jestem średnio zadowolony (znaczy: nie z twojej rozpiski, a mechaniki jaką można z niej wywnioskować). Zobaczymy jak dasz rekrutację.

Nie wiem jak z powyższym połączysz "2 głosy na magiczne średniowiecze", "1 głos na chińskie lata 30 XX wieku" i "1 głos na kosmicznych wojowników". To znaczy ja wiem jakbym je połączył, ale nie wiem jak w tych regułach wyżej, które przedstawiłeś by to wyszło...
 
Anonim jest offline