Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2015, 15:26   #5083
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
W rytuale na pewno musi być spaczeń, weźcie to pod uwagę przy rozpisce. e. Jako obowiązkowy składnik z mojej strony dałbym także współudział krasnoludzkiego kapłana (nie ekspatrianta) w rytuale - namówienie takowego do rytuału będzie bardziej interesującym zadaniem niż polowanie na smoki tudzież trolle.

Resztę składników i sposób przeprowadzenia rytuału pozostawiam inwencji graczy prowadzących czarodziejów. Koszty rytuału powinny zamykać się w granicach ~1000 zk, w końcu mówimy o próbie zdjęcia wielopokoleniowej klątwy.

W Aranai's na końcu był całkiem dobry cennik składników, który może posłużyć za inspirację.

Rozpiskę poproszę na wzór rytuałów z Królestw Magii. Jak będzie ok, to uznamy, że czarodzieje podczas któregoś downtime znaleźli sposób na ogarnięcie klątwy Rorana.

Że też nie wpadłem wcześniej na tak prosty pomysł.

dokument do ankiet wszelakich - dodałem ankietę dot. znanej Wam zasady domowej. Mnie osobiście "Jak skrzywdzić bez krytyka" leży, ale ciekawi mnie Wasza opinia.
podoba mi się coś się dzieje

jeśli to jest najlepsza opcja i Felix przekona do tego Rorana to krasnolud wtedy zostanie póki co jest nieświadom takiej opcji i widzimy tylko rozwiązanie problemu jako podróż dalej


poza tym MG jakiej wielkopokoleniowej klątwy przecież Roran wypił miksturę, pamiętasz

wszystko fajnie, możemy polować na co chcecie bylebyśmy wszyscy albo Roran nie zginął podczas tych poszukiwań

PS regeneracja mu zostanie po rytuale, nie?
 
Dnc jest offline