Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2015, 17:35   #134
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie mów mi jak mam żyć!

- A żyj se pan jak chcesz ino bez szkody dla innych i bez gmerania przy PD-kach w panelach...



Cytat:
Ok, będę pamiętać
- Dzienkujem za współpracę



Cytat:
Ej nie mam pojęcia o co chodzi nieraz... :/
- Znaczy z czym nie masz pojęcia?



Cytat:
1) Jaka kara za zmęczenie? Niezdany test kondycji? Przy tak małym obciązeniu?
- Za zmęczenie kara a nie za obciążenie, Za Kondycję było za łażenie po bagnach, kto oblał (jak Gordon) to się zauważalnie zmachał. Było rzucane i tłumaczone w doc w poprzedniej turze.


Cytat:
2) Znowu oblany test Percepcji? Masakra, chciałoby się pomyśleć że nie wziąłem rangera :P
- Oblany test to oblany test. Poza tym był to test otwarty czyli różnica obu stron się liczy kto bardziej. U waszych hirołów ostateczne wyniki wyszły na podobnym poziomie ale stwór was wyraźnie tu przebił.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline