Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2015, 18:50   #17
jericho
 
Reputacja: 1 jericho nie jest za bardzo znany
monow er,dan
podczas ostatniej akcji nazywał się morer eh co za rzeczy przychodzą człowiekowi,no może nieczłowiekowi a śnieżnemu elfowi, do głowy kiedy ucieka przed pościgiem.

Monow wiedział że ryzyko było zbyt duże ale forsa kusiła, nawet podczas ucieczki wziął zlecenie od jakiegoś dziwnego staruszka "weź tą kulę, i daj ją pierwszemu magowi którego spotkasz w ostatniej karczmie"kto gada takie rzeczy? ale kiedy dziadyga rozwalił trzech oprychów kulistym piorunem monow zmienił zdanie.
kiedy wszedł do karczmy owiał go typowy ciepły powiew niestety towarzyszył mu jego odwieczny brat smród ciał, i pijackiego szaleństwa.
od razu skierował się do lady stał przy nim jakiś elegancik i kolejny.... nie elf? skąd na takim zadupiu elf! monow nie przepadał za przedstawicielkami swojej rasy rasy , ale ten elegancik może być źródłem dochodu pomyślał modow mimowolnie się uśmiechając hmm w sumie ten kupiec też ale teraz strawy i trunku powiedział do karczmarza jednocześnie przyglądają się nowemu ciekawemu zyskowi diamentowy miecznależący do niebezpiecznego osobnika. hmm zawszę znajdzie się robota dla złodzieja i krętacza

hmm prawie by zapomniał niema wystarczająco pieniędzy na wszystko co zamówił na szczęście zauważył kapłana wyglądającego na nieco zadowolonego z siebie dlatego czym prędzej udał się w jego kierunku i powiedział "witaj drogi kapłanie a... może już opacie? dodał wszyscy kapłani kochają pochlebstwa nie opat nie uraczył by swoją osobą tak parszywego przybytku..szybki zwrot połechtałem ego i nie obraziłem go zmuszając do wyjawienia prawdziwej rangi..wspaniałe zagranie modow nieważne, co cię tu sprowadza ? może usiądziemy i opowiesz mi o bogu ?... oczywiście jeśli chceszuhh postawa uniżonego sługi i dodatkowo zmienienie sytuacji na taką gdzie to kapłan mnie zaprasza do stolika.. jesteś genialnym aktorem modow
 

Ostatnio edytowane przez jericho : 12-10-2015 o 19:03.
jericho jest offline