Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2015, 21:27   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
W sumie z tą furią i napadami to by pasowała na Harpię ale to już niech się Nami wypowie z Estreicherem na pewno miałaby dżentelmena otwierającego drzwi, przesuwającego krzesła itp. w starym stylu

A pamiętam że w podręcznikach był przykład Torreadora który umiał wpaść w zachwyt jedynie nad siniakami a w mieście już mamy klub S&M więc dalibyśmy radę

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post

Zgłaszam się jako człowiek i szukam mentora, który mnie wciągnie w swój klan i pomoże mechanicznie wypełnić wampirzą część karty.
A mógłbyś w paru słowach opisać postać którą chciałbyś zagrać ? To się pomyśli co najbardziej pasuje nawet jak nic z tych co napisałem wcześniej nie przypasuje to zawsze mogę wymyślić np. Nosferatu albo Venture na poczekaniu jeżeli to podpasuje pod twój pomysł

Mam też kilka innych luźnych konceptów a z chęcią wprowadzę cię w klan i poszukam odpowiednich bonusów czy fajnych zdolności tylko musiałbym wiedzieć jaki miałby być efekt końcowy
 
Brilchan jest offline