Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2015, 22:13   #20
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Moja wizja człowieka do sesji




David Whetstone

Prezes działu R&D w korporacji chemicznej Ferrostal. (Korporacja jest właścicielem prywatnych i współwłaścicielem wszystkich rządowych przedsiębiorstw chemicznych na terenie Trinidadu). Zwłaszcza przemysł azotu i nawozów sztucznych stanowi dla tej korporacji główne źródło zainteresowania.

Od wielu lat ślizgał się "po trupach" kolegów na coraz wyższe stanowiska.
Z wykształcenia inżynier chemii, zaczynał pracę od laboratoriów. Jednak jest zdecydowanie zbyt dobrze wygadany jak na naukowca. Często dzięki temu przekonywał przełożonych, że jest inteligentniejszy od kolegów. Nie był, ale zgodnie z motto: "nie jest ważne co jest prawdą, ważne co potrafisz udowodnić" przekonywał kolejnych przełożonych do swoich kompetencji.

Został najmłodszym prezesem w historii firmy. Aktualnie ma 34 lata. Zyski firmy rosną dzięki sprawnemu badaniu kolejnych materiałów na zwierzętach. W laboratoriach firmy są badane również nowe stymulanty bojowe (aminowe pochodne amfetaminy) dla wojska oraz broń chemiczna (głównie bogate w azot materiały wybuchowe). Choć nie wszyscy członkowie rady nadzorczej wiedzą jakie konkretnie projekty badawcze są realizowane, to prezes działu R&D wie o wszystkim. To on podpisał stosowne kontrakty z Ministerstwem Obrony Narodowej

W tej chwili jest na kontrakcie menadżerskim (zamiast dostawać wynagrodzenie ma udział w dywidendzie firmy - około 900 000 U$D rocznie). W pracy poza wyzyskiem pracowników zajmuje się arkuszami kalkulacyjnymi pokazującymi jak lepiej wyzyskiwać pracowników i telefonem, przez który może tych pracowników opieprzać.

Gra w golfa, jeździ luksusowym samochodem. Z kluczowymi klientami chodzi do burdeli na luksusowe imprezy typu "bunga, bunga". Wśród pasji poza orgiami ma też żeglarstwo swoim jachtem i szybką jazdę swoim audi przy akompaniamencie muzyki klasycznej (głównie Vivaldi)

Zażywa kokainę, żeby czuć się lepszym człowiekiem. Nie liczy się z nikim i z niczym

W domu ma żonę o urodzie modelki, którą rzadko widuje. On jest często w delegacji w różnych częściach świata. Gdy już jest w domu to puszcza wodze swoich dewiacji seksualnych. Siada w fotelu paląc cygaro i pijąc luksusowe alkohole. Patrzy jak obcy mężczyźni uprawiają sex z jego żoną. Czasami w kilku. Po wszystkim on im płaci, a później sam w brutalny sposób kocha się z żoną.

Facet jest niemoralny do bólu. Żyje na poziomie, na którym myśli, że pieniądze dają mu nieśmiertelność. Poza akcjami posiada również lokaty i inwestycje w różnych małych firmach. Gdyby nagle przestał pracować to nadal mógłby żyć na tym samym poziomie. Z żoną ma intercyzę.




Ze sferą mechaniczną do tej pory pomógł mi czajos, ale mam tylko "ludzką" część. Zauważyłem, że wampiry lubią wpływowych ludzi, więc pewnie i moją postać ktoś polubi.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline