Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2007, 22:19   #81
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Imię:Nicolette

Nazwisko:Rokouir

Pochodzenie:Francja

Wiek:28 lat

Wzrost:179

Wagę: 60

Wygląd (proszę o bardzo szczegółowy opis): Śliczna, młoda dziewczyna. Jej czarne włosy zwykle są związane w kucyk, a na czoło opada jej mały kosmyk włosów. Ma na nosie piegi. Jest szczupła i ma śliczną sylwetkę. Porusza się z gracją, jak na tancerkę przystało. Maluje się tylko na wyjątkowe okazje. Na szyji ma medalik który dostała od chłopaka gdy miała 15 lat

Historię (Również liczę na rozwinięcie):Wychowała się w szczęśliwej, średnio zamożnej rodzinie. Była bardzo szczęśliwa. Od dziecka jej pasją był taniec. Była jedną z najlepszych. Gdy miała 16 lat, jej chłopaka zakatowali na jej oczach bandyci. Popadła wtedy w depresję. Próbowała nawet się zabić. Jednak taniec pomagał jej się oderwać od rzeczywistości. W końcu odzyskała dawną pogodę ducha. Zaczęła pracować jako nauczycielka tańca. Postanowiła pracować na Haiti.

Dlaczego udałeś/aś się w ten rejso pracy na Haiti

Zawód:Instruktorka tańca

Umiejętności: taniec, śpiew, znajomość angielskiego

Ekwipunek (tylko jedna, nie duża rzecz):nie będę oryginalna, ale Labladorke, a jeśli nie mogę psa, to nowoczesny odtwarzacz MP3, z samoładującymi się akumulatorami.
Charakter: Wesoła i miła dziewczyna. Jest uparta. We wszystkich widzi przyjaciół. Nie znosi namolnych chłopaków. Jest cierpliwa i pogodna.

Płeć:kobieta
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Odyseja : 15-04-2007 o 22:43.
Odyseja jest offline