Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2015, 17:22   #83
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Fiona uniosła wzrok, po czym zabrała głos.

- Owszem, uważam, że powinniśmy przyjrzeć się sprawie ataku na moją osobę. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności jakiś wspaniały, mężny rycerz uratował mnie przed zamachem na moje życie.

Spojrzała po zebranych, jakby próbując wyszukać wśród nich jej tajemniczego wybawiciela.

- Zakładając, że Bolesław jest... ech, niewinny - powiedziała, jakby sama w to nie wierzyła - możemy dojść do wniosku, że ktoś próbuje go wkopać, gdyż jest najbardziej podejrzany, do tego miał teoretycznie motyw, by mnie zlikwidować tamtej nocy. I choć Krzywousty nie schodzi z mojej listy podejrzanych, tak teraz na niego nie zagłosuję. Wydaje mi się to zbyt oczywiste i łatwe. Ktoś w tym towarzystwie nieźle potrafi manipulować innymi. Ktoś, kto chce pozbyć się Bolesława i każdego miastowego.

- Swój głos oddaję na Thora.
 
Pan Elf jest offline