Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2015, 20:34   #5102
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Jeszcze konsekwencje rytuału powinny być bardziej srogie - automatyczna mutacja dla biorących w rytuale udział. Tylko wtedy wymagany poziom magii można zmniejszyć do 17 (= 50% szans przy trzech kostkach Magii).

Wybaczcie - dopiero zauważyłem, że już jest podobny zapis.

Już więcej nie mieszam.

dokument do ankiet wszelakich - czekamy wciąż na ogon. Jak Kerm i Granit nie dadzą znaku życia, to niech aktywna większość podejmie decyzję i odpisze do piątku rana. Demokracja w PBFie to kulawe rozwiązanie.

W którejś kolejce Felix może podzielić się z Roranem informacją, że już opracował rytuał. Takie posunięcie da trochę nowych rolplejowych możliwości naszemu fechmistrzowi.

---

Podwładnemu Morlanala, Olegowi, wymieniłem zdolność broń specjalna (unieruchamiająca) na lightning fast rider z Career Compendium. Lepiej mi pasuje do Kislevity, a i czyni postać dla Was bardziej użyteczną. Nieobciążony przepatrywacz po udanym teście jeździectwa może gnać po heksach z Szybkością 9.
Roran w ogóle jako Fechmistrz może poduczyc członków drużyny w nowych tajnikach walki co pewnie podniesie WW
Jednym słowem może kogoś poduczyc
 
Dnc jest offline