Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 00:13   #23
Kmil
 
Reputacja: 1 Kmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetny
Kset i Jeremy The Wicked


Witam w sesji Kset’a i Jeremy’ego The Wicked. Cieszę się, że dołączyliście się w końcu. Resztę zostawcie mi, ja was dalej poprowadzę. Po pewnym czasie wyczujecie, jakimi zasadami się gra toczy i na ile można sobie w postach pozwolić. Jestem pewien, że czeka nas przednia zabawa. Napiszcie mi jeszcze tylko na ile jesteście gotowi, ile dacie radę znieść. Tak jak to zrobili poprzedni gracze. Bardzo mi to pomoże w określaniu poziomu… różnych emocji, jakie będą występować.
Pozdrawiam.


Filu i Macharius


Przykro mi, ale wasz czas upłynął. Nie daliście posta, więc tak jak ostrzegałem usuwam was z sesji. Mam nadzieje, że nie macie mi za złe, ale wysyłałem wam na PW info o tym, co się dzieje i nie dostałem odzewu. Sami sobie jesteście winni, a szkoda, bo postacie, jakie stworzyliście były naprawdę ciekawe. Życzę powodzenia w innych sesjach i…
Pozdrawiam.


Fiaile


Dziękuje za przypomnienie o sobie. Teraz już będzie nas pięcioro i zastanawiam się czy to nie będzie czasem najodpowiedniejsza liczba. Zobaczę jak będzie szło i ewentualnie odezwę się po paru postach. Ale dziękuję, że informujesz mnie o swojej gotowości w razie czego… doceniam to.
Pozdrawiam.


Reszta…


Przepraszam za opóźnienia ostatnimi czasy, ale obawiam się, że mogą one występować trochę częściej. Mam masę do roboty w pracy a poza nią to poluje na domek do kupienia, więc czasu mam tyle, co kot napłakał (no już koteczku jeszcze chociaż kropelka… przypomnij sobie jak ci mama umarła)
Ale tak serio to obawiam się, że sesja będzie musiała odrobinę zwolnić tempa. Co prawda dam z siebie wszystko aby posty były w miarę na czas ale proszę was o cierpliwość i wyrozumiałość. Z góry dziękuje.
Pozdrawiam.
 
__________________
Pośród ludzi stoję ,
Lecz ludzie dla mnie drogi nie wydepczą
I nie z ich myśli idą myśli moje.

Ostatnio edytowane przez Kmil : 16-04-2007 o 00:15.
Kmil jest offline