Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2015, 00:45   #87
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
- Świetna przemowa, z której nic nie wynika, ojcze Tuckerze - niewzruszony słowami kaznodziei Thor zadarł głowę lekko do góry i skrzyżował ramiona na piersi. - Jakoś trudno mi uwierzyć w twoją niewinność, a moje podejrzenia biorą się stąd, że jestem pewien, że osoby, które najbardziej chcą pomóc zazwyczaj najwięcej działają, a co za tym idzie; łatwo dostrzec ich starania. Ty zaś siedziałeś cicho od samego początku, ciesząc się z faktu, że Bolesław i Sidious skupili na sobie naszą uwagę. Raz na jakiś czas walnąłeś tą swoją śmieszną, nie wznoszącą nic do śledztwa gadką, która tonęła w toku słów wypowiadanych przez resztę mieszkańców - powiedział Thor, coraz bardziej nabierając pewności siebie.
- Podtrzymuję swój głos - oznajmił wszystkim zebranym.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline