Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2015, 01:49   #5107
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Matyjasz Zobacz post
Wjechałeś mi na ambicję, więc musiałem napisać posta
Cieszy mnie twoje reakcja Co do pytania MG odnośnie propozycji wynagrodzenia. Moim zdaniem patrząc na hojność Barona i skalę niebezpieczeństwa zadania. Darmowy gościna przez czas cooldownu który byłby po tym zadaniu. (około miesiąca) Jedzenie dach nad głową... taka podstawa.

Co do wynagrodzenia w złocie oprócz tego. Skoro przekroczyliśmy nieprzekraczalne tabu dzięki pojedynkowi Zygrfyda, czyli wszystkim po równo... Co mnie zawsze wkurzało w Rpg notabene... Każdy wszak może zarobić coś ekstra samodzielnie. Samuel robić włamy, Zygryd już pokazał swoje, Thurin przyjmować zlecenia na runy, czarodzieje prowadzić badania... Roran mógłby robić za szampierza w pewnych miejscach.

Moja propozycja to: 6zk na głowę każdego czarodzieja za każdy dzień badań. Czy tu na miejscu czy w terenie. Usługi magiczne są drogie koniec kropka. Obstawa powinna dostać po za gościną wyżej wymienioną, 2zk za dzień ale licząc tylko wyprawę a nie czas zbierania danych przez czarodziejów.
 
Icarius jest offline