Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 04:15   #2
Wellin
 
Reputacja: 1 Wellin ma wyłączoną reputację
Hej,

Odpowiedz na prolog, bo tak myślę należy nazwać Twój pierwszy post, prześlę w ciągu najbliższego dnia bądź dwu. Mam małą prośbę: czy mogłabyś nie puentować postów w tak dobitny sposób, przynajmniej przez pierwszych kilka ‘turek’? Efekt jest rewelacyjny i jako forma literacka podoba mi się bardzo, ale utrudnia to nieco pisanie, wymuszając przerwę w akcji. Nie czuje się na tyle rewelacyjnym pisarzem / tfu-rcą, żeby nie próbować sięgać po wszelkie możliwe środki ułatwiające pisanie.

Jeśli masz pomysł na bardziej lokalne wiadomości, daj znać. Przydałoby się wiedzieć o czym ludzie plotkują (poza oczywistymi). Np.: czego się obawiają poza głodem morem i wojną. Kogo lubią (poza lokalnym barmanem) i kogo nie lubią (poza zarządcą i poborcami podatków). Nie jest to kategoryczne żądanie – będę i tak wymyślał ich we własnym zakresie, ale kilka barwnych, charakterystycznych postaci mogłoby nam wszystkim uprzyjemnić życie, więc jeśli masz pomysł – wal.

Jeśli chodzi o samą postać i ewentualne wątpliwości – trafiłaś w osobowość Jolana. Tam mniej więcej wyobrażam sobie go, jego zachowanie i światopogląd. Pod tym względem nie mam żadnych zastrzeżeń.

Z pod wrażenia
Wellin
 
Wellin jest offline