Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2015, 16:48   #84
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Ja uważam, że Adam jest bardzo ciekawą i dobrze rozbudowaną postacią.
Spójrz, że jest jeszcze sporo nowicjuszy, którzy nawet nie rzucili koncepcją swojej postaci Uważam, że na pewno ktoś się znajdzie (może Okaryna?) i będziesz mógł zagrać Adamem. To naprawdę dobra i przemyślana postać, w dodatku do jego klanu jest się łatwo dopasować/dostosować.
Nie poddawaj się
No, tak ta postać to moje oczko w głowie wycyzelowana i w ogóle Oczywiście w sesji wszystkie wysiłki byłby skupione na postaci nowicjusza ale jako że Estreicher ma naturę Nauczyciela to świetnie się nadaje na mentora

A z Panem Elfem sobie wszystko wyjaśniliśmy na PW i jest PAX po prostu nasze koncepcje do siebie totalnie nie pasują i byśmy się źle bawili a nie o to chodzi przecież

Cytat:
Ten to ma dobrze [Brilchan] :'-(też chciałem "wskrzesić" postać z Lisa w kórniku
To zależy od tego czy znajdę jakąś osobę chętną na takiego mentora

Cytat:
Napisał TomBurgle Zobacz post
Mentorzy już - pewnie będziecie robić drobne zmiany pod podopiecznych, ale całość chcę mieć już wcześniej.
.

Ok to prześlę ci wersje wstępną a dziś albo jutro wprowadzę parę zmian.

EDIT Wstępna wersja KP Adama przesłana na PW Narratora.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-10-2015 o 17:30.
Brilchan jest offline