Wątek: Mafia maybe?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2015, 18:41   #1
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Mafia maybe?

Ostatnio poprowadziłam sesję "Mafia" (http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/1...t-disneya.html)

Ponieważ pomału zbliża się ona ku końcowi, chciałam tutaj spytać czy są osoby zainteresowane ponownym odpaleniem takiej sesji?

Jeśli jesteście pewni, że byście zagrali, to proszę w ankiecie zaznaczyć "Tak". Żadnych "może", "nie wiem" itp, ponieważ potrzebuję znać ewentualną ilość graczy, bo wtedy mogłabym więcej postaci wprowadzić do gry


Czy pasuje wam ten sam typ sesji, czyli w świecie Disneya? Przynam szczerze, że to przynajmniej mam gotowe, a jakbym miała robić np X-manów, albo ogólnie uniwersum Marvela, to pewnie musiałabym nieco nad tym posiedzieć, a to by potrwało (no i nie byłoby pewności, że dobrze zbalansowałam umiejki, bo to wychodzi w praniu).

Co do Disneya, to parę postaci muszę znerfić, paru coś dodać ewentualnie zmienić umiejkę na inną

Oczywiście jeśli będzie więcej niż 10 osób chętnych, to wtedy dodam nowe postacie (Seryjnego morderce, Błazna, Egzekutora, Strażnika Więziennego (jailor) ).

Jeśli chcecie dodać od siebie jakąś propozycję to śmiało.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline