Wątek: Mafia maybe?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2015, 22:14   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Wyrocznia odsłania w momencie SWOJEJ śmierci INNĄ OSOBĘ

Woźny sprzątając zwłoki wie jaką postać miała rolę.

Seryjny Morderca brzmi dość Antymiastowo :P

Mulan? Ach tak, mafia ją zabiła, a teraz mogłaby mnie chronić, bo coś czuję, że ja następny zostanę zamordowany

Ufok jest bardzo trudny do wygrania, nie mówię że nie.

Jakbym miał jeszcze jakieś role nadające się do gry na forum to dam znać. Z takich, które nie nadają się (a są fajne) to: Głupek - wygrywa (no i koniec gry), gdy zostanie zlinczowany i Piekarz - co noc rozdaje dwa chlebki (może jednej osobie, a może dwóm), a w momencie śmierci w mieście pojawia się GŁÓD, jak ktoś nie ma chlebka to umiera po kolejnej nocy, jak ktoś ma chlebek to umiera dwie noce dalej itd (taka NAGŁA ŚMIERĆ)... a! I mam ciekawą rolę do gry na forum:

Amnezyjniak - nie pamięta kim jest, ale w Nocy (jednorazowo w grze) może odwiedzić jednego z trupów i przejąć jego rolę.
 
Anonim jest offline