Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2007, 11:38   #93
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
przecież to duma byc gnomem ale spoko należy ci się Gengi więc będzie Gengi co do Twojego ostaniego posta -(co się tyczy też reszty drużyny) - nie rozbijajcie czynności na 10 różnych postów - analogia np. jeśli macie zamiar zaparzyc herbatę, to nie piszcie w poście nr 1 podchodzę do szafki nr 2 - otwieram szafkę i suzkam szklanki nr 3 kladę szklankę na stole nr 4 szukam torebki z herbatą itd... ;D Gengi napisał "podchodzę do Astrala" - cały jego post niesie tylko info że "podszedł do Astrala" - co to wnosi do rozgrywki? ;( [choc pomysł ze zjedzeniem Astarotha mnie powalił - bardzo oryginalny! w takim tempie za jakieś 2 miesiące przejdziecie przez jeden korytarz.

kiedyś stosowali niektórzy posty typu zaznaczenie co macie zamiar robic w niedalekiej przyszłości - np. "naciskam na klamkę i jeśli drzwi się otworzą, pzeszukuję pokój.." wy na razie pieszecie w 1 poście: "naciskam na klamkę" mg odpisuje: "drzwi sie otwirzyły" wy: "przeszukuję pokój" i tak mijają 2 tury zamiast 1 a mg zasypia XD
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline